- Předem všechny upozorňuju, že až mne to přestane bavit tak přestanu sem přispívat!!! Tedy doporučuju aby sis na tomto blogu nevypěstovali závislost!!! Těžko by se Ti odvykalo !!!
- S češtinou jsem byl vždycky na štýru (a to doslova) takže nečekej že by ses tu mohl v tomto jazyce zdokonalit!!!
Žádné komentáře:
Okomentovat